Лікування аденоми простати бджолами, рецепт лікування аденоми простати

Лікування аденоми простати бджолиним підмором

Лікування аденоми простати підмором бджіл — питання, яке хвилює багатьох пацієнтів, які страждають на цю недугу. Аденома простати, будучи доброякісною пухлиною передміхурової залози, є серйозною небезпекою для здоров'я. Своєчасне звернення до лікаря дозволяє попередити стрімкий розвиток захворювання і значно збільшити шанси на повне одужання. Безоператівное лікування найбільш актуально на першій стадії хвороби. Поряд з медикаментозним і фізіотерапевтичним лікуванням можуть використовуватися і народні методики боротьби із захворюванням. Відмінно зарекомендувало себе лікування аденоми простати підмором бджіл.

У чому секрет бджолиного підмору?

Підмор — це, по суті, мертві бджоли, загиблі в результаті природних процесів їх життєдіяльності. Зазвичай збирають таку сировину навесні. Бджолиний підмор містить в собі практично всі продукти бджільництва і відрізняється високим вмістом корисних мікроелементів та вітамінів. Споконвіку бджоли грали основну роль в народній медицині. Безумовно, допомогти повністю позбутися від недуги народна медицина не в силі, але полегшення симптомів захворювання і загальне зміцнення організму може зіграти позитивну роль в традиційному лікуванні. Не варто забувати, що самолікування небезпечно, і перш, ніж почати лікування аденоми простати бджолами, необхідно проконсультуватися у свого лікаря.

Рецепти з бджолиним підмором для лікування аденоми простати

На основі бджолиного підмору для лікування аденоми простати можна готувати спиртову настойку або відвар. Для приготування настоянки необхідно:

  • подрібнити в кавомолці 1 ст.л. підмору;
  • висипати отриманий порошок в скляну банку;
  • залити подрібнену сировину 250 мл горілки;
  • поставити закриту банку на 2 тижні в темне місце.

Приймається такий засіб двічі в день по столовій ложці після їди. Для приготування відвару 1 ст.л. засушених бджіл заливається 0,5 л води і вариться після закипання протягом 2 годин. Приймають відвар по тій же схемі, що і настойку.

Протипоказання для лікування підмором бджіл

Будь рецепт лікування аденоми простати підмором повинен бути попередньо погоджений з лікарем. В іншому випадку самолікування може нашкодити пацієнту, лише посиливши недуга і негативно відбившись на роботі інших систем організму. Використовувати кошти на основі бджолиного підмору категорично заборонено людям, що страждають серцевою і дихальною недостатністю. Крім того, така методика народного лікування протипоказана пацієнтам з відкритою формою туберкульозу, підвищеною температурою тіла і встановленим кардіостимулятором. Визначити ступінь безпеки і ефективність використання бджолиного підмору в кожному конкретному випадку може тільки лікар.

Оставить комментарий